Niepubliczne Przedszkole "Wesołe Skrzaty" w Serocku

ul. Tadeusza Kościuszki 15
05-140 Serock

bardzo polecam ta placówkę, panuje tam przyjemna atmosfera każdy traktowany jest indywidualnie, wspaniała kadra pedagogiczna doskonale zajmująca się dziećmi i ich edukacją. bogate wyposażenie sal oraz bardzo interesujące zajęcia dodatkowe z czystym sumieniem polecam mamom to przedszkole.

Zgadzam się z przedmówcą, sale piękne, kolorowe i dobrze wyposażonego. Kadra wykwalifikowana otaczającą dzieci ogromnym ciepłem. Przedszkole warte polecenia!

Opinia

moje dziecko zresztą nie tylko, nie chce wyjść z przedszkola świadczy to o tym jak cudownie się w nim czuje, polecam!

szczerze polecam bardzo dobre przedszkole

polecam!!!

warte polecenia mamom które poszukują i są nie zdecydowane.

Nie polecam, kadra nie jest stałą jak w opisie, ciągły bałagan w dosłownym tego słowa znaczeniu, jedzenie nie zdrowe i słabej jakości
właścicielka też mało kontaktowa, ale wszystko kwestia gustu.

Muszę stwierdzić, że nie jestem zadowolona z tego przedszkola, moje 3 letnie dziecko przez rok przedszkolny nauczyło się jedynie skakać na jednej nodze, dlatego nie polecałabym tej placówki innym mamom.
Nie ma kontaktu z właścicielką, jest po prostu nieuchwytna i nikt nie wie kiedy będzie, a bardzo chciałabym z nią porozmawiać.
Kadra mało kontaktowa, panuje ogólny bałagan.
Plac zabaw malutki, większość dzieci w pampersach, nie ma grup wiekowych - po prostu jest to przechowalnia dzieci.

Opinia

Nie polecam tego przedszkola, ciągły bałagan, kadra nieprzyjemna, mało kontaktowa, nie można otrzymać informacji o dziecku. dziecko 3-letnie przez cały rok nauczyło się skakać na 1 nodze - po prostu SUKCES PEDAGOGICZNY. Z właścicielką brak kontaktu, nikt nie wie kiedy będzie w placówce i czy w ogóle będzie, prawdziwe BEZKRÓLEWIE. plac zabaw malutki, 3/4 dzieci malutkich w pampersach, 3- letnie dziecko nie ma możliwości odpoczynku po obiedzie. Nie jest to przedszkole, a przechowalnia. dzieci.

Nie polecam tego przedszkola. Panie wychowawczynie są bezczelne, dobierają sobie dzieci, które wg nich mogą chodzić do przedszkola, nie mają podejścia do dzieci, brak kontaktu z właścicielką, której nigdy nie można tam zastać. Panie wychowawczynie robią co chcą, a wszelkie próby zwrócenia uwagi właścicielce nic nie dają, ponieważ mówi, że wierzy swoim pracownikom. Szkoda, bo mogłaby otworzyć oczy szerzej. Jedzenie z cateringu przyjeżdża chłodne, mały placyk zabaw, ogólnie przedszkole to przechowalnia. Żal dzieci. Moje dziecko zostało stamtąd zabrane.

Przyznam szczerze, że nie rozumiem skąd te negatywne opinie. Moja córeczka uczęszcza do tego przedszkola od roku i za nic w świecie nie zamieniłabym go na żadne inne. Jestem bardzo zadowolona z opieki nad dzieckiem. Bogaty program zajęć w ciągu całego roku szkolnego. Zawiedzione mamy piszą, że ich trzy letnie dziecko nauczyło się skakać na jednej nodze w ciągu całego roku....Od nauki jest szkoła, a dzieci w wieku trzech czterech czy pięciu lat mają być szczęśliwe :)))