Regulamin

Regulamin skrócony serwisu przedszkola.kilkulatki.pl

§1 Misja
Serwis przedszkola.kilkulatki.pl jest źródłem wiedzy o placówkach opiekuńczych, edukacyjnych i wychowawczych dla dzieci w wieku 0-9 lat. Informacje o placówkach, których wizytówki znajdują się w serwisie, mogą być umieszczane przez użytkowników rodziców/opiekunów (w postaci opinii) i użytkowników dyrektorów/pracowników placówek (w postaci ofert).

§2 Oferty placówek
1. Użytkownicy dyrektorzy/pracownicy placówek mogą w serwisie przedstawić ofertę swojej placówki zbudowaną w oparciu o szablon dostarczony przez serwis.
2. Prezentowane w serwisie oferty placówek nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego i mają charakter wyłącznie informacyjny.
3. Użytkownicy dyrektorzy/pracownicy placówek mogą aktualizować swoją ofertę i to oni odpowiadają za aktualność prezentowanych danych.
4. Administratorzy serwisu nie gwarantują aktualności i prawdziwości prezentowanych danych wprowadzonych przez dyrektora/pracownika placówki, choć dokładają starań, aby dane te były jak najwyższej jakości.
5. Ostateczna treść oferty musi zostać zaakceptowana przez administratora serwisu przedszkola.kilkulatki.pl.
6. Użytkownicy dyrektorzy/pracownicy placówek nie mogą oceniać i komentować ofert placówek konkurencyjnych i oferty placówki własnej.

§3 Komentarze, opinie i oceny
1. Użytkownicy rodzice i opiekunowie mogą dzielić się swoimi doświadczeniami o usługach świadczonych przez różne placówki i je oceniać.
2. Ostateczna treść komentarza/opinii musi zostać zaakceptowana przez administratora serwisu przedszkola.kilkulatki.pl.
3. Administratorzy serwisu dokładają starań, aby komentarze i opinie nie zawierały treści naruszających prawo, ale nie mogą zagwarantować obiektywizmu komentarzy i ocen wystawionych placówkom przez użytkowników. Wszelkie zastrzeżenia do treści komentarzy lub opinii opublikowanych w serwisie, należy zgłaszać za pośrednictwem jednej z dróg kontaktu wskazanych w zakładce Kontakt.

§4 Ochrona danych osobowych
Polityka prywatności serwisu dostępna jest pod adresem http://przedszkola.kilkulatki.pl/polityka-prywatnosci.

§5 Kontakt
Z administratorem serwisu można kontaktować się przez stronę przedszkola.kilkulatki.pl lub mailem
przedszkola (małpa) civ .pl.

Aktualne na: 14.01.2013