Przedszkole Prywatne "Casper" w Lubartowie

Niepubliczne Przedszkole "Casper" w Lubartowie
ul. Cicha 6
21-100 Lubartów

Czuję ogromną dumę, ponieważ zapisałam mojego synka do tak prestiżowego przedszkola jakim jest Niepubliczne Przedszkole Casper.
Cieszę się, że moje dziecko ma okazje poznawać świat w tak dogodnych dla niego warunkach , że może czerpać przyjemności ze swojego dzieciństwa, że może żyć z innymi dziećmi ze swoimi rówieśnikami i bawić się w pięknie urządzonej, kolorowej sali.
Placówka spełniła moje oczekiwania.
Jest tutaj bezpiecznie, czysto, nowocześnie, a zabawki są atestowane.
Panie dbają o każdy szczegół, nie faworyzując żadnego z dzieci, dbają o równouprawnienie i przekazując tym samym wiedzę na temat życia.
Synek tak naprawdę właśnie uczy się tutaj życia, uczy się dobrych manier, uczy się języka obcego (którym już bardzo dobrze włada).
Jestem zadowolona więc z przedszkola, ponieważ prócz realizacji program edukacyjnego, dba również o skuteczne i prawidłowe wychowanie naszego brzdąca.
Przedszkole od samego początku zrobiło na mnie wrażenie.
Bogata oferta zajęć w ciągu dnia, pełne wyżywienie, a to wszystko w ramach atrakcyjnego czesnego.
W porównaniu do innych przedszkoli w okolicy to przedszkole jest najbardziej atrakcyjne.
W przedszkolu można liczyć na pomoc psychologa, czy logopedy, którzy otwarcie podchodzą do problemów dzieci, którzy faktycznie chcą pomóc i wesprzeć dzieci na każdym kroku.
Jest to dla mnie niesamowicie ważne i dlatego z przyjemnością polecam to przedszkole.

Wielu znajomych polecało mi tę placówkę. Wszyscy mieli rację. To przedszkole jest znakomite i cieszę się, że zapisałam tu moje dziecko. To był doskonały pomysł. W tej placówce moje dziecko może uczestniczyć nawet w zajęciach z religii. Dodatkowym atutem są też zajęcia z psychologiem.

Przedszkole Casper podoba się mojemu dziecku i to jest dla mnie największe szczęście. Fakt, faktem - warunki lokalowe bardzo dobre, wyżywienie dostosowane do potrzeb maluchów.

Wykwalifikowana kadra pedagogiczna, indywidualne podejście do dziecka, atrakcyjna cena. Jestem zadowolona z wyboru przedszkola.
Dziękuję.

Przedszkole bardzo podoba się mojej Basi, która chodzi i nie płaczę kiedy ją tam zostawiam.
Od razu biegnie do innych kolegów i koleżanek.
Po jej radości wiem, ze dokonałam odpowiedniego wyboru.
Pozdrawiam.

Pozytyw za świetną opiekę. Moje dziecko jest uśmiechnięte i zadowolone. Czego więcej chcieć. Dla mnie rewelacją są zajęcia z logopedą i przynoszą widoczne rezultaty.

Jak najbardziej polecam. Przedszkole Casper realizuje program nauczania sumiennie i nade wszystko daje dzieciom całkowitą swobodę bycia sobą.
W przedszkolu dbają o to by dzieci czuły się komfortowo i bezpiecznie.
Polecam!

Mega przedszkole! Jestem mile zaskoczona wspaniałą opieką. Dla mnie rewelacyjne są wycieczki oraz comiesięczne spektakle teatralne. Dziecko jest zachwycone!