Przedszkole Niepubliczne "Kubuś i Tygrysek" w Lublinie

Przyjmujemy dzieci w wieku:

Przedszkole Niepubliczne "Kubuś i Tygrysek" w Lublinie
ul. Droga Męczenników Majdanka 9b
81 746-14-51
Strona WWW:
www.kubusiowe-przedszkola.pl

Zajęcia dodatkowe dla dzieci:

Inne zajęcia dodatkowe:
Klub Młodego Odkrywcy
Kubusiowa Matematyka

Imprezy i atrakcje dla dzieci i/lub rodziców:

Posiłki:

Kuchnia:

Ilość miejsc: 50
Ilość grup: 4
Ilość dzieci w grupie: do 15 osób
Ilość nauczycieli/pedagogów: 4
Ilość pracowników pomocniczych: 1

Otwarte:

Dyżur wakacyjny:

Wpisowe: brak
Wyprawka: 100zł/rok
Wyżywienie: 8-12zł/dzień
Czesne: 260zł/miesiąc

Ubezpieczenie: 32zł/rok
Komitet Rodzicielski: brak
Grupowe: brak

Moja córeczka chodziła do tego przedszkola przez rok i mam pozytywne zdanie o nim. Gdyby nie dostała się do przedszkola państwowego, albo gdyby nie podobało się jej w nowym miejscu, chodziłaby nadal do Kubusia i Tygryska.
Poza tym, że przedszkole jest stosunkowo tanie (jak na przedszkola prywatne) to ma spory wybór zajęć dodatkowych - w tym gimnastyka korekcyjna i rytmika w ramach czesnego - dużo dodatkowych atrakcji jak wyjazdy do teatru, na wycieczki, a także teatrzyki i występy przyjezdne (dodatkowo płatne).
Bardzo miła pani dyrektor, z którą można było o wszystkim porozmawiać - przedstawić swoje wątpliwości, propozycje i dogadać się. Panie przedszkolanki były troskliwe i chętnie współpracowały z rodzicami, dzieci robiły z paniami dużo prac plastycznych, które regularnie były wywieszane na wystawie w szatni. Dzieci kilka razy w semestrze przygotowują występy z różnych okazji dla rodziców i dziadków.
Wyżywienie stosunkowo drogie, ale można było przynosić własne śniadania i płacić kila złotych mniej dziennie. Chociaż właśnie śniadania były w przedszkolu bogate.
Przedszkole ma własny mały plac zabaw. Wyposażenie przedszkola, kadra, jak i towarzystwo innych dzieci na tyle było atrakcyjne, że córeczka chętnie chodziła tam na kilka godzin każdego dnia.
Ogólnie oceniam przedszkole na 5 :)