Dla Rodziców

Drodzy Rodzice i Opiekunowie zapraszamy Was do zapoznania się z ofertą placówek opiekuńczych, wychowawczych i edukacyjnych dla dzieci w wieku od 0 do 6 lat oraz do podzielenia się swoimi opiniami o placówkach, z usług których korzystacie lub korzystaliście. Mamy nadzieję, że dzięki Waszej aktywności wybór żłobka i przedszkola dla wielu Rodziców i Opiekunów będzie łatwiejszy.

Dlaczego warto napisać opinię o placówce i ją ocenić?

• Możesz pomóc innym Rodzicom/Opiekunom w wyborze odpowiedniej placówki dla swojego dziecka.
  • Swoją aktywnością możesz zachęcić innych Rodziców/Opiekunów do oceny placówek, których usługami być może będziesz zainteresowany w przyszłości.
  • Możesz w ten sposób wyrazić swoją wdzięczność za dobrze sprawowaną opiekę nad Twoim dzieckiem.
  • Możesz anonimowo zwrócić uwagę Dyrektora placówki na problemy, z którymi spotkałeś/aś się w danej placówce.
  • Korzystanie z serwisu kilkulatki.pl oraz dodawanie opinii i ocen jest bezpłatne.

Jak dodać opinię i jak ocenić placówkę?

Krok 1: Zarejestruj się w serwisie (nieobowiązkowe).
Krok 2: Korzystając z wyszukiwarki odszukaj placówkę, którą chcesz ocenić. Jeśli jeszcze dana placówka nie ma swojej oferty/wizytówki w serwisie zgłoś to w komentarzu tego wpisu lub na adres: pomoc (małpa) kilkulatki.pl podając pełną nazwę i adres placówki. Możesz też zaproponować Dyrektorowi placówki stworzenie tutaj oferty. W każdym przypadku poinformujemy Cię, gdy tylko wizytówka placówki zostanie utworzona.
Krok 3: Otwórz stronę z wizytówką/ofertą placówki i sprawdź, czy faktycznie jest to wizytówka szukanej placówki. Zapoznaj się z opisem placówki, jeśli zauważysz błędne informacje zgłoś je w swojej opinii lub e-mailem na adres: pomoc (małpa) kilkulatki.pl podając w treści link do strony wizytówki (lub pełną nazwę przedszkola i adres placówki).
Krok 4: Na dole oferty znajdziesz miejsce do wpisania swojej opinii i dodanie oceny gwiazdkowej (można przyznać od 0 do 6 gwiazdek w trzech kategoriach: kadra, wyposażenie i wyżywienie). Dla podniesienia wiarygodności wystawionej oceny gwiazdkowej zalecane jest jej uzasadnienie w treści wystawianej opinii. W trosce o osoby, które będą korzystać z serwisu prosimy o obiektywność.
Krok 5: Zapisz zmiany i czekaj na zatwierdzenie wpisu przez moderatora - w dni robocze czas oczekiwania na odpowiedź z reguły nie przekracza 24h.
Krok 6: Gotowe? Zaproś swoich znajomych - innych Rodziców dzieci uczęszczających do placówek edukacyjnych, opiekuńczych i wychowawczych - do wyrażenia swojej opinii o znanych im placówkach.