Dla Dyrektorów

Prowadzimy ogólnopolski spis placówek opiekuńczych i wychowawczych dla dzieci w wieku od 0 do 6 lat. Zapraszamy wszystkie przedszkola i punkty przedszkolne (a od czerwca 2013 roku również żłobki i kluby dziecięce) do BEZPŁATNEGO zaprezentowania oferty swojej placówki opiekuńczo-edukacyjnej.
Naszą ofertę kierujemy zarówno do dyrektorów placówek publicznych (miejskich, gminnych), jak i niepublicznych (prywatnych).

Dlaczego warto utworzyć wizytówkę/ofertę placówki?

• Umieszczenie i aktualizowanie oferty placówki w serwisie kilkulatki.pl NIE jest płatne.
  • Wizytówka w serwisie kilkulatki.pl pozwala na budowanie pozytywnego wizerunku placówki.
  • Oferta placówki w serwisie kilkulatki.pl może być dla Rodziców internetowym źródłem informacji o istnieniu placówki i o jej ofercie.
  • W serwisie kilkulatki.pl oferta placówki może zawierać szczegółowe informacje o funkcjonowaniu placówki, zachęcając w ten sposób do skorzystania z usług placówki.
  • Dobrze napisana i aktualizowana oferta placówki pomaga w pozycjonowaniu strony internetowej placówki.
  • Dyrektorzy/pracownicy placówek, którzy stworzą rozbudowaną ofertę mogą nieodpłatnie otrzymać miejsce do umieszczania ogłoszeń i prowadzenia dyskusji w postaci forum internetowego placówki.

Jak stworzyć ofertę/wizytówkę placówki?

Krok 1: Utwórz nowe konto w serwisie http://przedszkola.kilkulatki.pl/user/register.
Krok 2: Na adres e-mail dyrektor (małpa) kilkulatki.pl prześlij nam dane niezbędne do utworzenia wizytówki placówki:
- login wybrany przy rejestracji,
- pełną nazwę placówki,
- adres placówki.
Uwaga! Jeśli placówka ma kilka filii należy podać adres i nazwę każdej z nich.
Krok 3: Poczekaj na informację zwrotną o stworzeniu podstawowej wizytówki Twojej placówki, którą można uzupełnić o dodatkowe informacje. Z reguły w dni robocze czas oczekiwania na odpowiedź nie przekracza 24h.
Krok 4: Zaloguj się w serwisie, znajdź wizytówkę Twojej placówki i rozpocznij edycję. Edytując ofertę swojej placówki dostosuj ją do przygotowanego szablonu, postępuj zgodnie ze wskazówkami. Staraj się nie pozostawiać pustych pól i podać jak najwięcej szczegółów dotyczących placówki. Puste pola mogą spowodować nie pojawianie się Twojej placówki w wynikach wyszukiwania.
Jeśli pojawią się problemy związane z tworzeniem oferty przedszkola (np. brak na liście wyboru nazwy zajęć dodatkowych prowadzonych w placówce), błędy (np. błędnie przypisany powiat do województwa) lub inne pytania/wątpliwości prosimy o kontakt na adres e-mail dyrektor (małpa) kilkulatki.pl.
Krok 5: Gotowe? Zapisz zmiany i czekaj na zatwierdzenie wpisu przez moderatora - w dni robocze czas oczekiwania na odpowiedź z reguły nie przekracza 24h.
Krok 6: Zaproś Rodziców dzieci uczęszczających do placówki do wyrażenia swojej opinii o placówce i na bieżąco aktualizuj ofertę placówki. Opnie Rodziców o placówce są najlepszym sposobem na uwiarygodnienie zaprezentowanej oferty i są szansą na wypromowanie placówki. Regularne aktualizowanie oferty i aktywność Rodziców przy ocenianiu placówki pozytywnie wpływają na popularność wizytówki (częściej jest oglądana).

Zobacz: Wzór oferty przedszkola