Rekrutacja do przedszkoli w Lublinie na rok szkolny 2014/2015

Od dnia 18 stycznia 2014 r. weszła w życia zmiana ustawy o systemie oświaty, która dotyczy zasad rekrutacji do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i innych form wychowania przedszkolnego prowadzonych przez Miasto Lublin.

Wychowanie przedszkolne obejmuje dzieci w wieku 3 – 6 lat.

Dzieci w wieku 5 – 6 lat obowiązane są odbyć roczne przygotowanie przedszkolne w przedszkolu, oddziale przedszkolnym w szkole podstawowej, innej formie wychowania przedszkolnego.

Rekrutacja do przedszkoli prowadzonych przez Miasto Lublinie na rok szkolny 2013/2014

Zapisy dzieci do przedszkoli prowadzonych przez Miasto Lublin prowadzone będą od 18 marca do 19 kwietnia 2013 roku przy wykorzystaniu formularza na stronie www.przedszkola-zapisy.lublin.eu, który po wydrukowaniu i podpisaniu należy dostarczyć do wybranej placówki (maksymalnie do 5 placówek).

Zapisy do przedszkoli publicznych w Lublinie na rok szkolny 2012/2013

Informacje o rekrutacji dzieci do przedszkoli państwowych w Lublinie (prowadzonych przez Miasto Lublin) na rok szkolny 2012/2013. W Lublinie miasto zarządza 63 przedszkolami i 4 punktami przedszkolnymi, w których jest do dyspozycji 8101 miejsc (w przedszkolach) i 67 miejsc (w punktach przedszkolnych) dla dzieci w wieku przedszkolnym. Dzieci przyjmowane są do placówek w oparciu o zasadę powszechnej dostępności.

Subscribe to RSS - Lublin