Przedszkole nr 34 w Lublinie

Przyjmujemy dzieci w wieku:

Publiczne Przedszkole nr 34 w Lublinie
ul. Motorowa 10

Zajęcia dodatkowe dla dzieci:

Imprezy i atrakcje dla dzieci i/lub rodziców:

Posiłki:

Ilość grup: 6

Wyżywienie: 5 zł/dzień
Czesne: 1,6 zł za każdą godzinę ponad 5h podstawy programowej
(zajęcia bezpłatne w ramach czesnego: religia)

*Na podstawie komentarza z dn. 13.02.2013

Zapisy:

Zapisy do przedszkola odbywają się na zasadach określonych przez miasto Lublin: Zasady zapisów dzieci do publicznych przedszkoli prowadzonych przez miasto Lublin.

Opinia o Przedszkolu Montessori nr 34 w Lublinie

Moja córeczka chodzi do tego przedszkola do grupy Montessori (jest tutaj 5 grup Montessori i jedna dla pięcio- i sześciolatków odbywających swoje obowiązkowe przygotowanie przedszkolne) i jesteśmy bardzo zadowoleni. Panie są bardzo sympatyczne i z ogromnym zaangażowaniem zajmują się dziećmi (przynajmniej pani wychowawczyni z naszej grupy :).

Dzieci mogą uczestniczyć w wielu zajęciach dodatkowych jak: tańce, balet, religia (niepłatna), rytmika (obowiązkowa), język angielski oraz przy zebraniu grupy dzieci język hiszpański, język włoski i język francuski. Poza tym raz w miesiącu dzieci mają koncert filharmonii, a poszczególne grupy organizują sobie dodatkowe wyjazdy np. do teatru, na zajęcia sportowe czy plastyczne.

Co jakiś czas możemy podziwiać nasze dzieci podczas występów z okazji różnych świąt i uroczystości (pasowanie na przedszkolaka, jasełka, Dzień Babci i Dziadzia, Dzień Matki i Dzień Ojca, zakończenie roku). Dzieci mają organizowane Mikołajki, Bal Karnawałowy i Dzień Dziecka. W dniu urodzin dziecka Rodzice mogą przyjść z ciastem do przedszkola, aby wziąć udział w świętowaniu urodzin dziecka.

Przy przedszkolu znajduje się plac zabaw, więc gdy tylko jest sprzyjająca pogoda dzieci dużo czasu spędzają na dworze.
Jak każde przedszkole publiczne prowadzone przez Samorząd Miasta Lublina koszty pobytu dziecka w przedszkolu są stosunkowo niewielkie (szczególnie w porównaniu do przedszkoli prywatnych) - pięciogodzinny pobyt w przedszkolu jest bezpłatny, a każda dodatkowa godzina to 1,6zł. Dzienną ilość godzin należy zadeklarować przed pierwszym dniem kolejnego miesiąca. Dzienne wyżywienie (śniadanie, obiad i podwieczorek) kosztuje 5zł.

Obrazek użytkownika Dyrektor

Dzień otwarty dla rodziców i dzieci w przedszkolu nr 34 w Lublinie jest organizowany 21 marca 2013 roku w godzinach 15.00-17.00

Opinia