Przedszkole Niepubliczne "Misiaczek" w Lublinie

ul. Wapowskiego 1/4a

Jestem pod wrażeniem doświadczenia, wiedzy i zwykłego ludzkiego ciepła, które posiadają panie na czele naszej grupy. Pani Ania jako przedstawiciel grupy żabek wielokrotnie wykazała swoje zainteresowanie moim dzieckiem. To jedynie dowodzi, że każdego dziecko traktuje się na równie i podchodzi się do niego bardzo indywidualnie. Doceniam to, i jest to dla mnie bardzo ważne. Cieszę się, że przedszkole stawia na rozwój malców pod każdym względem, że wychodzą a to do teatru, a to na pokazy iluzji. Jestem zadowolona, że moja córka z taką chęcią uczęszcza do tej placówki, i że nie płaczę za mamusią, która w tym samym czasie pracuje. Bardzo się tego obawiałam, ale na szczęście oddałam dziecko w ręce profesjonalnego przedszkola.

Polecam przedszkole Misiaczek, ponieważ dysponuje wykwalifikowaną kadrą. Pani Ania, to świetna wychowawczyni naszej grupy, która sprawia, że każde dziecko czuje się kochane i szczęśliwe. Moja córka z przyjemnością przygotowuje się do wyjścia do przedszkola, a pobyt sprawia jej naprawdę ogromną radość. Nic dziwnego - miejsce jest przytulne , bardzo rodzinne, a ja płacę naprawdę korzystnie wobec tego, co oferuje placówka. W ramach czesnego moje dziecko ma zapewnione wszelkie materiały i wyjścia. Dodatkowo płacę niewiele za dodatkowe zajęcia.
Ogólnie : jestem bardzo zadowolona z placówki i z chęcią polecam!

Doskonała organizacja przedszkola, dostosowanie miejsca do potrzeb dzieciaków. Dla wymagającego rodzica, takie jak ja bardzo ważne są warunki lokalowe. W tym przypadku przedszkole przoduje wśród innych w okolicy. Bardzo ważne jest dla mnie bowiem to, że moje dziecko jest w miejscu bezpiecznym, gdzie otaczają go pełną troską i ciepłem. Misiaczek właśnie taki jest i za to pragnę podziękować.

Z czystym sumieniem wszystkim rodzicom mogę polecić Przedszkole Misiaczek. Dzięki nim moje dziecko czuje się bezpiecznie i jest akceptowane przez rówieśników. Drodzy rodzice Misiaczek to nie tylko wykwalifikowana kadra, której można zaufać. Wszystkie sale urządzone są z myślą o naszych pociechach. Dzięki temu możemy mieć pewność, że dzieci bawiąc się i ucząc będą bezpieczne i zadowolone. Dodatkowo także przedszkole to jest dostępne, moim zdaniem, na każdą kieszeń. Dlatego też warto podjąć decyzję o zapisaniu do niego dziecka. Skorzysta ono nie tylko z panującej tam atmosfery, ale także z bardzo ciekawych zajęć poszerzających wiedzę i rozbudzających wyobraźnię.

Ile kosztuje to przedszkole? Są jakieś dodatkowe opłaty?

Jestem zadowolona z przedszkola Misiaczek.
Właściwie wszystko mi tam odpowiada. Jest rodzinnie, panie sympatyczne, zajęć jest dużo, a więc dzieci się nie nudzą. Plan dnia jest doskonale zorganizowany, a wszystkie podstawowe zajęcia w ramach czesnego.
Zdecydowałam się na tą placówkę ze względu właśnie czesnego, które okazało się być atrakcyjne.
Inne placówki w okolicy wydały mi się drogie i nie spełniające żadnych moim wymagań w kwestii warunków lokalowych.
Cieszę się, że w ramach czesnego córka ma opłacone wszelkie teatrzyki, które odwiedzają przedszkole regularnie co miesiąc.
Z przedszkolem bardzo dobrze się współpracuje, a moje dziecko z przyjemnością tam przebywa.
Panie mają oczy dookoła głowy. Są odpowiedzialne i nastawione pozytywnie na pracę z dziećmi.
Nie mam żadnych uwag.
Pozdrawiam.

Dzięki przedszkolu Oluś stał się posłuszny, bardziej pomocny, i wyrozumiały.
I nawet zna wiele zwrotów grzecznościowych.
Co to za przedszkole!!
Polecam! :)

Przedszkole zrealizowało program i spełniło moje oczekiwania pod względem opłat.
To była bardzo miła i pełna doświadczeń przygoda dla mojego dziecka.
Dziękuję za profesjonalne przygotowanie syna do rozpoczęcia szkoły podstawowej.

W tej placówce moje dziecko ma szansę uczestniczyć w lekcjach religii. Jestem pod wrażeniem tego miejsca. Jest ono doskonale przygotowane do potrzeb dzieci. Wszystkie zajęcia realizowane są w przystępny sposób dla dzieci. Mój synek jest tutaj naprawdę szczęśliwy i może bawić się z rówieśnikami.

Córka szybko się tutaj zaklimatyzowała. Prestiżowa placówka z dobrze wykwalifikowaną kadrą.
Panie są bardzo otwarte i wyrozumiałe.

Zajęcia z logopedą to doskonały pomysł. Dodatkowo tańce i teatrzyki to koleje atuty tej placówki. Moje dziecko jest tu naprawdę bardzo szczęśliwe. Cieszę się, że Kaja nie miała problemów z zaadaptowaniem się do nowej sytuacji. Czesne są tutaj naprawdę bardzo przystępne.

Placówka bardzo mi odpowiada. Warunki lokalowe na poziomie, czesne atrakcyjne, a na dodatek klimat.. tak rodzinny i ciepły, że mój syn czuje się tu jak w drugim domu.

Szukałam placówki z językiem angielskim oraz logopedą. Ekstra jest to przedszkole. Naprawdę cieszę się, że posłałam tu dziecko. Każdego dnia zaskakuje mnie wspaniała opieka oraz ciekawe codzienne zabawy.

Gimnastyka, tańce i angielski! Czego chcieć więcej! Oferta zajęć w Misiaczku jest doskonała. To najlepsze przedszkole w Lublinie. Gorąco je polecam.

Nie zawiodłam się jeśli chodzi o wybór przedszkola. Moim zdaniem w Lublinie nie ma lepszej placówki. Tu bardzo dba się o szczęśliwy rozwój dzieci. Zajęcia dodatkowe naprawdę ekstra!

Łał! To przedszkole jest super. Moje dziecko stało się grzeczniejsze. W tej placówce nacisk kładzie się na szczęście dzieci. Do tego akceptacja i tolerancja to wspaniałe wartości wpajane dzieciom.