Przedszkole Niepubliczne "Leśne Skrzaty" w Zębicach

Zębice
55-010 Św. Katarzyna

Opinia

okropne przedszkole. Wlascicielka traktuje to jak czysty biznes. zaluje na wszystko. Dzieci nie wyjezdzaja na wycieczkach bo placze wlascicielka ze nie ma pieniedzy.Kadra nie wymysla nic kreatywnego co mozna bylo zrobic z dziecmi. Moje dzieci chodza teraz do Kredki i tam juz wyjechali na 4 wycieczki! co najlepsze place mniej za nich w tym nowym przedszkolu. Panie w tym Lesnym Skrzatach zmieniaja sie co 3-4 miesiace. Panie w grupie syna w ciagu roku mial 3 Panie i plakal za kazdym razem i pytal mnie dlaczego odchodza. Czy juz go nie lubia..... szok. Nigdy nigdy wiecej. Ta Pani wlascicielka powinna zmienic swoj biznes na handel,bo do dzieci sie WOGULE nie nadaje. Doszly mnie sluchy,ze tam szybki kurs pedagogi byl potrzebny wiec zrobiono kurs i otworzylo sie przedszkole. Nie tedy droga Pani Wlascicielko.. wiecej Pani straci niz zyska. Ja wiem o kilku rodzicach ktorzy wlasnie odeszly w zeszlym roku jak my. Jak usiedlismy i zaczelismy opowiadacz swoje historie to bylismy w szoku!!!
Nigdy wiecej i odradzam znajomym. Omijac szerokim lukiem to przedszkole

cała prawda

Nie wiem o jakim kursie ty piszesz. Nie można zrobić kursu pedagogicznego. Aby otworzyć przedszkole i prowadzić go samodzielnie nie zatrudniając dyrektora trzeba mieć wyższe studia pedagogiczne. Po tym co wypisujesz widać, że o niczym nie masz pojęcia. Oj mamusiu mamusiu sama wracaj do szkoły bo to co wypisujesz trudno wziąć na poważnie.