Przedszkole "MikiLand" w Warszawie

Niepubliczne Przedszkole "MikiLand" w Warszawie - Sp. z o.o.
ul. Topazowa 26

Zostałam mile zaskoczona wieloma rzeczami w tym przedszkoli. Mianowicie przede wszystkim wyżywienie. Nie dość, że córka ma zapewnione jedzenie od rana do wieczora, to jeszcze przygotowuje je profesjonalista - dietetyk i mimo, że córka ma alergie na niektóre składniki, to przedszkole nie robi z tego powodu żadnych problemów. Córunia dostaje takie jedzenie, jaki powinna jadać.
Przedszkole jest w pełni zorganizowane, dostosowane do potrzeb maluchów no i bardzo przyjazne dzieciom. I już nie mam na myśli samego nowoczesnego wyposażenia.
Tutaj górę bierze domowy klimat, który każdego dnia przekonuje moje dziecko do przedszkola.
Przedszkole nie próżnuje w wypadach kulturalnych. Dzieci często gdzieś wychodzą, nie siedzą tylko w przedszkolu i nie spędzają czasu jedynie na zabawie.
Tam jest i nauka i zabawa i przyjemności i poznawanie życia.
Super!

Jestem zachwycona, że zapisałam tutaj moje dziecko. Zajęcia są bardzo ciekawe i organizowane w sposób przystępny dla dzieci. Personel jest znakomicie wykwalifikowany i posiada bardzo dobre podejście do dzieci. Posiłki w przedszkolu bardo smakują mojemu synkowi.

Koleżanka z pracy poleciła mi te placówkę. Jestem zachwycona. Mam pełne zaufanie do pracującej tu kadry. Plan dnia jest urozmaicony i moje dziecko nie ma czasu na nudę. Język angielski realizowany jest codziennie. Ta systematyczność sprawia, że moje dziecko szybko przyswaja nowe słówka.

Przedszkole w pełni godne zaufania.
Od razu mi się tutaj spodobało.
Dziś nie żałuję, że zapisałam synka do Mikilanda.
Panują tutaj dobre warunki do nauki i do zabawy.
Bardzo cieszy mnie kuchnia domowa. Dzięki przepysznym daniom w przedszkolu synek zaczął ładnie jeść.
Już nie można powiedzieć, że jest niejadkiem.
Przedszkole dużo zmian wprowadziło w jego życiu, i to bardzo pozytywnych.
Zaczął po sobie sprzątać, chętnie mi pomaga, jest otwarty na relacje z nowymi dziećmi, jest odważniejszy.
Prawdę mówiąc ta placówka zrealizowała nie tylko program, ale również dokonała wyraźnego postępu w moim synku.
Dziękuję Państwa za zaangażowanie, za pracę jaką włożyliście państwo w opiekę nad moim maluchem.
Współpraca z Państwem to była przyjemność.
Mam nadzieję, że kolejny rok będzie równie owocny.

Przyjazna grupa dzieci jest ogromną zaletą tego miejsca. Dodatkowo każdego dnia w tej placówce odbywają się naprawdę ciekawe zajęcia. Dzięki nim moje dziecko codziennie dowiaduje się wielu ciekawych rzeczy. Adaś chętnie opowiada mi o tym co dzieje się w przedszkolu.

Chcę gorąco polecić wszystkim tę placówkę. To tutaj moje dziecko może rozwijać się pod każdym względem. Dodatkowo oferta zajęć jest tutaj naprawdę bardzo bogata. W tej placówce moje dziecko może uczyć się aż dwóch języków obcych. Dodatkowo czesne są tutaj naprawdę przystępne.

Czesne nie tak wysokie jak w innych warszawskich przedszkolach, do tego nowatorski system nauczania, dbałość o wszechstronny rozwój dziecka. Przyznam, że nie spodziewałam się takiego klimatu, tak indywidualnego podejścia do dziecka.
Pracują tutaj godne zaufania opiekunki.

Opieka logopedy i zajęcia z religii już w pełni przekonały mnie do tego przedszkola. Jestem pod wrażeniem jego niezwykłej i bogatej oferty zajęć. Tu moje dziecko może rozwinąć swoje pasje, a nauka gry w szachy świetnie wspomaga rozwój umysłowy.

Cóż mogę powiedzieć o tym przedszkolu. Moje dziecko skończyło je i jest już w pierwszej klasie. Doskonałym pomysłem były zajęcia z logopedą. Do tego bardzo podobał mi się pomysł aby długość zajęć z języka angielskiego była dostosowana do grupy wiekowej dzieci.

Muszę przyznać, że mnie najbardziej przekonuje doświadczenie kadry i ich indywidualne podejście do dzieci.
Niesamowicie radzą sobie z maluchami dbając o ich ustawiczny rozwój.

Świetne przedszkole. Doskonale porozumiałam się z opiekunem grupy. Pani rozwiała wszystkie moje wątpliwości. Do tego przedszkole ma rewelacyjną ofertę zajęć i śmiało mogę podpisać się pod pozytywnymi komentarzami na jego temat.

Świetne przedszkole. Doskonale porozumiałam się z opiekunką grupy. To ona rozwiała wszystkie moje wątpliwości. Do tego przedszkole ma rewelacyjną ofertę zajęć i śmiało mogę podpisać się pod pozytywnymi komentarzami na jego temat.

Uwielbiam tę placówkę. Spełniła ona wszystkie moje wymagania dotyczące nie tylko oferty zajęć, ale przede wszystkim opiekę. Bardzo cenię sobie zajęcia z religii.

Mikiland, to idealne miejsce dla dzieci wymagających rodziców.
Warunki są tutaj komfortowe. Personel dba o czystość i bezpieczeństwo pociech.
Przekonuje mnie również szeroki zakres zajęć, z których moje dziecko może korzystać.
Polecam!