Przedszkole Dwujęzyczne Mały Europejczyk w Lublinie

20-050 Lublin
Dane kontaktowe:
Historia:

Przedszkole Dwujęzyczne Mały Europejczyk zaprojektowane i wybudowane do podstaw. Przedszkole działa od 1 września 2011r. Posiada zielony plac zabaw 700m2 i parking dla rodziców. Działka o powierzchni 2200 m2.

Program nauczania:

Program dwujęzyczny.

Posiłki:

Kuchnia:

Informacje o wyżywieniu:
Kuchnia własna - 5 posiłków.
Przedszkole w liczbach:

Ilość miejsc:
Ilość grup:
Ilość dzieci w grupie:
Ilość nauczycieli/pedagogów:
Ilość pracowników pomocniczych:

Opłaty:

Wpisowe: zł/rok
Wyprawka: zł/rok
Wyżywienie: zł/dzień
Czesne: 350 zł/miesiąc
(zajęcia bezpłatne w ramach czesnego: program dwujęzyczny)
Zajęcia dodatkowe:

Ubezpieczenie: zł/rok
Komitet Rodzicielski: zł/semestr
Grupowe: zł
Inne opłaty: brak

Lokalizacja:

Komentarze

Super przedszkole pod każdym względem. Wyżywienie bez zastrzeżeń, moje dziecko zaczęło jeść.. Mnóstwo zajęć programowych. Dzieci pod dobrą opieką. I zawsze odśnieżony parking. Polecam

Average: 6 (1 głos)

Super, zero zastrzeżeń! Dużo zajęć dodatkowych i wspaniałe Panie w których moja Córeczka jest wprost zakochana !

Average: 6 (1 głos)

Chcialam spytac sie o monitoring. Widzialam cos ze w przedszkolu jest monitoring, ale czy rodzice wchodząc na strone internetowa moga zbaczyc dziecko robi w danym momencie dnia?

Brak głosów

Witam, w budynku jest zainstalowanych 16 kamer z możliwością logowania ze strony przedszkola za zgodą Rodziców dzieci z grupy. Problem w tym, że nie wszyscy zgadzamy się na oglądanie swoich pociech przez osoby trzecie. Na życzenie Rodzica udostępniamy nagrania monitoringu do 4 tygodni wstecz.
Wszelkie imprezy przedszkolne nagrywamy w jakości HD a pamiątkowe nagrania oraz fotki przegrywamy Rodzicom na przyniesione nośniki pamięci.

Average: 6 (1 głos)

Niestety nie podzielam zachwytów nad przedszkolem. Odnoszę wrażenie, że wszystko było na pokaz i rzeczywiście robi wrażenie, ale w prywatnym przedszkolu chodzi raczej o dobrych pedagogów, psychologa i indywidualizację pracy z dzieckiem, a tego mi brakowało.

Average: 3 (1 głos)
Average: 6 (1 głos)

słaba kadra- ładne sale to nie wszystko

Average: 1 (1 głos)
Brak głosów

Ja uważam, że kadra jest wyjątkowo kompetentna a zarazem miła. Moje dziecko nie chce wracać do domu. Organizacja pracy przedszkola na najwyższym poziomie. Wyżywienie bardzo dobre. Osobiście nie znam nikogo z rodziców kto ma jakieś uwagi.

Average: 6 (1 głos)

Kadra jest super, nie mam uwag.

Average: 6 (1 głos)

Niestety kadra zbyt mała tylko ładnie się obiecuje przy zapisywaniu dziecka ze są 2 panie + trzecia pomoc na dwie grupy ale w rzeczywistości jest zupełnie inaczej ciągle jest jedna Pani i dzieci są niedopilnowane często zdarzają się wypadki podrapań, ugryzień i nic sobie z tego nie robią parking zbyt mały, dzieci wychodzą bardzo mało na spacery ciągle siedzą w salach pomimo ładnej pogody własnie z racji zbyt małej kadry. Posiłki też tylko się ładnie mówi że jest 5 w rzeczywistości też wygląda to inaczej

Brak głosów

Co za bzdury. Każdy może napisać co chce dlatego szukając informacji o przedszkolach warto korzystać z facebook'a. Odnosząc się do w/w wpisu wyjaśniam, że
Dzieci wychodzą na plac zabaw w dni pogodne dwa razy dziennie, jak leje lub jest brzydko to nie wychodzą bo o nie dbamy. Żadnych wypadków pogryzień nie odnotowaliśmy. Mamy własną kuchnię i od 1.09.2011 dzieci otrzymują posiłki 5 razy dziennie bez ograniczeń ilościowych. Parking - w sumie 2200 m powierzchni do parkowania - rodzice korzystają z 1500m2. Pań jest tyle ile mówimy, że jest. Pracują 8 godz. dziennie i nie są robotami, a przedszkole pracuje minimum 10 godzin. Może jakieś konkrety? Proszę nie pisać bzdur.

Opinia

Average: 6 (1 głos)

Polecam. Trzeba zapisywać z dużym wyprzedzeniem. Organizacja przedszkola na najwyższym poziomie.

Average: 6 (1 głos)

Typowe przedszkole prywatne- sale ładne, ale czy to jest najważniejsze?

Average: 1 (1 głos)
Average: 5 (1 głos)

Opinia

Brak głosów

Jedynie ładne sale i mnóstwo zabawek. Ale czy to najważniejsze?? Słaba kadra i małe porcje posiłków. Moje dziecka po wyjściu z przedszkola ciągle mówi, że jest głodne.

Average: 6 (1 głos)

To dziecko musi chodzić do jakiegoś innego przedszkola bo u nas jedzą z dokładkami 5 razy dziennie , ale pewnie powiedzą, że catering to lepsze rozwiązanie - a nasz anonim to konkurencja - znamy dane. Dziękujemy anonimowi za cenne uwagi. Przynajmniej wyposażenie jest ładne...

Average: 6 (1 głos)

Ta strona nie jest wiarygodnym źródłem informacji. Oczywiście, że jest pożywką dla konkurencji. Nie trzeba się logować, a anonimowo to wiele osób pisze nieprawdę mając na uwadze własne cele. Najlepiej szczerze porozmawiać z dyrekcją. Kadra słaba ? Na pewno wykształcona i ma swoje wymagania no to słaba. Rodzicom czasami przewraca się w głowach. Żadnych wymagań od siebie ale od innych to ho ho. Na szczęście nie wszyscy rodzice tak mają. Ja tego przedszkola nie znam więc go nie ocenię ale jestem nauczycielem i piszę jak odbieram takie jw komentarze.