Prywatne Przedszkole "Bajkowy Raj" w Łukowie

Niepubliczne Przedszkole "Bajkowy Raj" w Łukowie
ul. Browarna 63
21-400 Łuków

Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się zapisać dziecko do Prywatnego Przedszkola Bajkowy Raj, ponieważ standardy, które się tam utrzymują spełniają moje oczekiwania i całkowicie mnie przekonują. Panie w naszej grupie starszaczków są niezwykle kompetentne i doświadczone. Nie ukrywam, że bardzo cenię sobie atrakcyjne czesne, jakie płacę co miesiąc. Nie ma na co narzekać, w szczególności, iż plan dnia w przedszkolu jest zorganizowany. Moje dziecko czuje się tu bardzo swobodnie. Początki nie były może najłatwiejsze, ale z dnia na dzień coraz skuteczniej się klimatyzowała i przekonywała do miejsca - zresztą panie bardzo pedagogicznie podeszły do tego i wprowadziły moją córunię w klima przedszkolny.
Przedszkole odpowiada mi w 100%. Jest przytulnie i czystko. Placówka zapewnia bezpieczeństwo i całodzienne wyżywienie - co najważniejsze- zdrowe i smaczne.
Mój niejadek w końcu przekonał się do spożywania posiłków i samodzielnie je.
Dziękuję za wsparcie jakie otrzymuję od państwa na każdym kroku oraz za zaangażowanie w opiekę nad moim dzieckiem.

To placówka naprawdę godna zarekomendowania. Jestem zachwycona, że zapisałam tu mojego synka. Arek szczególnie lubi zajęcia z języka niemieckiego. Dodatkowo uczestniczy w zajęciach kółka szachowego i geograficznego. Dzięki temu uczy się logicznego myślenia oraz rozwija swoją wiedzę o świecie.

Zajęcia taneczne oraz logopedia to dokonały pomysł. Dodatkowo codzienna nauka języka angielskiego zachęciła mnie o zapisania tutaj dziecka. To rewelacyjne miejsce. jest bardzo kolorowe i świetnie wyposażone. Dodatkowo pracujący tutaj wychowawcy mają świetnie podejście do dzieci.

Wiele pozytywnych opinii na temat tej placówki znalazłam za pośrednictwem Internetu. To wspaniałe miejsce i moje dziecko bardzo szybko poczuło się tutaj jak w domu. Kadra jest bardzo troskliwa i ma doskonałe podejście do dzieci. W tej placówce moje dziecko może brać udział w zajęciach multimedialnych.

Ekstra przedszkole wykorzystujące ciekawe rozwiązania w pracy z dziećmi. Dlatego też mam pozytywną opinię na temat tej placówki. Tutaj Ania czuje się wspaniale. Kalendarz imprez w tej placówce jest niezwykle interesujący.

Jak dla mnie prawdziwa rewelacja. Przedszkole o doskonałej ofercie zajęć i świetnej opiece. Mogę spokojnie pracować, ponieważ mam pełne zaufanie do tej placówki i mogę wystawić jej pozytywny komentarz.

Wiele zalet ma to przedszkole, lecz najważniejszą dla mnie jest wyrozumiała kadra. Do tego doskonale organizuje ona dzieciom czas. Moja jedynaczka ma tu znakomitą okazję do zabawy z innymi dziećmi.

Uważam, że przedszkole w pełni zasługuje na najwyższą notę. Doskonałe warunki lokalowe, indywidualne podejście do dziecka, zdrowe, smaczne jedzenie, na które moja mała nie narzeka, no i niewysokie czesne.
Polecam!

Polecam Przedszkole Bajkowy Raj, ponieważ jest to idealne miejsce dla dzieci.
Wpływa na rozwój, pobudza wyobraźnie, pomaga w odnalezieniu własnych pasji i zainteresowań.
Super.

Grupa integracyjna bardzo pomaga mojemu dziecku. Wiem, że lepiej poradzi sobie ono w sytuacji szkolnej. Jestem mile zaskoczona profesjonalną i bardzo miła opieką. Przedszkole naprawdę ekstra a zajęcia ciekawe i różnorodne.