Niepubliczne Przedszkole Specjalne w Biłgoraju

23-400 Biłgoraj

Nie polecam tego przedszkola praktykantom ze względu na niesympatyczną panią dyrektor, która nawet nie daje szansy na rozwinięcie skrzydeł młodym ludziom. Jako młoda osoba i przyszły pedagog specjalny potrzebuję zadawać wiele pytań oraz uczyć się od bardziej doświadczonych od siebie, jednak nie można liczyć na jakąkolwiek przyzwoitą rozmowę z panią dyrektor. Za każdym razem kiedy kontaktowałam się z dyrekcją pani niemile oświadczała, że nie ma dla mnie czasu i oczywiście go dla mnie nie znajdzie, bo jest bardzo zapracowana. Nasza współpraca nawet się nie rozpoczęła co uważam za wielkie szczęcie. Uważam, że osoba tak ważna jak dyrektor placówki powinien być otwarty i gotowy do przyjmowania nowych wyzwań a w szczególności praktykantów, ponieważ są "świeżą krwią" dla placówki i potrafią wiele tchnąć w życie każdej szkoły, szkoda tylko, że pani dyrektor jest zbyt zapracowana aby dostrzec szansę jaką dostaje.