Niepubliczne Przedszkole "Kubusiowe Przedszkole" w Warce

Niepubliczne Przedszkole "Kubusiowe Przedszkole" w Warce - Waldemar Dębowski
ul. Ks. kard. S. Wyszyńskiego 3
05-660 Warka

jestem zadowolona choć byłam bardziej przed zmniejszeniem czesnego przez Panią dyrektor, ponieważ odczuwają to dzieci ale również wychowawczynie w przedszkolu

Opinia

Opinia

Niestety wystawiam marna 2 i to tylko za super nauczycielki które pracują w tym przedszkolu za marne pieniadze jak ludzie bez wyksztalcenia i bez doświadczenia. Jestem załamana warunkami zwłaszcza w małym budynku. Zabawki sa tak poniszczone ze dzieci nie maja sie czym bawić. Tragedia jesli chodzi o plac zabaw w szczerym polu bez cienia marne plastikowe atrapy... Wszystkie zajecia dodatkowe oprócz angielskiego platne. Masakra jest natomiast z wyżywieniem. Firma z Grójca nie dostosowuje gramatury kalorycznej dla dzieci. W menu jest Np ziemniaki z kiełbasą. Właściciele w celu oszczędności zglaszaja do firmy obecność Np. 50 dzieci zamiast faktycznej 80. Po czym porcje sa rozdzielane w przedszkolu tak by dzieciom starczyło. Niestety najmłodsze dzieci najbardziej cierpią dostają jedna trzecia należnej im porcji choc rodzice placa za cala. Kanapki polowkowe sa wydzielane max 2szt na dziecko nie ma dokladek. Dodatkowo wlasciciele z okrojonych porcji śniadania robią jeszcze podwieczorek... Raz trafil nam sie przeterminowany serek... Zupy masakra syn przestała je jadac narzeka wraca glodny... Oszczędności na dzieciach...

Przez te dwa lata kiedy moje dziecko uczęszcza do przedszkola zmieniło się nie do poznania, oczywiści na lepsze. Zawsze chętnie chodzi do przedszkola i trudno ją stamtąd wyciągnąć. Wszystkim polecam tą placówkę.