Ekologiczne Przedszkole Niepubliczne w Bielawie

Niepubliczne Ekologiczne Przedszkole w Bielawie
ul. Parkowa 11
58-260 Bielawa

Jestem wymagającym rodzicem i szczególną uwagę zwracam na miejsce, w jakim ma przebywać. Przedszkole dokładnie przejrzałam. Jest czyste, zadbane, pracują tam świetne przedszkolanki, które pomagają dzieciom ubrać się, wykonywać życiowe czynności, są przy dzieciach i nie przechodzą obojętnie wobec łez i ewentualnego cierpienia.
Co prawda moje dziecko nie płakało, ale słyszałam od innych rodziców, że w razie potrzeby panie są na tyle troskliwe, że przytulą dziecko, pocieszą... są takimi prawdziwymi ciociami i zastępują na jakiś czas mamy, które chciałyby - ale nie mogą zająć się dzieckiem przez swoją pracę.
Przedszkole jest doskonale zorganizowane, bardzo fajnie, że dzieci mają możliwość zapoznania się z przyrodą naturą, poprzez piękne otoczenie, duży ogród. No piękne, malownicze miejsce, korzystnie wpływające na wyobraźnie i rozwój dziecka. Jestem zachwycona miejscem, lokalizacją przedszkola.
Najważniejsze jest jednak dla mnie szczęście dziecka, które z uśmiechem jedzie do przedszkola i nie boi się.
Przyznam, że wbrew swojemu trudnemu charakterowi - szybko się zaklimatyzowało.
Dziękuję za wsparcie i pomoc na każdym etapie rozwoju mojego dziecka.
Polecam!

To miejsce naprawdę przyjazne dzieciom. Dzięki znakomitej kadrze i ciekawym zajęciom moje dziecko może się tu doskonale rozwijać. Przedszkole posiada cudowny ogród, w którym dzieci przebywają w letnie dni. Dodatkowo promowanie ekologicznego stylu życia jest bardzo ważną zaletą tego miejsca.

Mam same dobre zdania na temat tego przedszkola
Muszę przyznać, ze gdyby nie to przedszkole, to córka chyba nie nauczyłaby się tak wielu manier i nie odkryła swojej pasji malarskiej.
Dziękuję za wszystko

Mam pełne zaufanie do tej placówki. Poleciła mi ją koleżanka i miła rację. Kiedy ja jestem w pracy moje dziecko ma znakomitą opiekę. Dodatkowo kadra jest niezwykle pomysłowa i w ciekawy sposób organizuje dzieciom czas. Atmosfera w tym przedszkolu jest doskonała i przyjazna.

Rekomenduję gorąco tę placówkę. Mnie poleciła ją koleżanka z pracy. To naprawdę świetne miejsce i moje dziecko ma tu znakomite warunki do rozwoju. ogród jest fantastyczny i to olbrzymia zaleta tej placówki. Dodatkowo godziny otwarcia są przystępne dla pracujących rodziców.

Teatrzyki i gra w piłkę to wspaniałe zajęcia, które moje dziecko naprawdę bardzo lubi. Jestem pod wrażeniem tego przedszkola. Ogród jest rewelacyjnym miejscem i moje dziecko uwielbia się tutaj bawić oraz wypoczywać. Tutaj moje dziecko ma dobrą opiekę i każdego dnia dowiaduje się czegoś nowego.

Jestem dumna, że moje dzieci chodzą do tego przedszkolu. Bezkonkurencyjna placówka w okolicy z dużą ilością zajęć.
Jak najbardziej polecam!

Zdrowa żywość, smacznie, dużo - córka nigdy nie przychodzi głodna z przedszkola.
Dużym plusem jest wykwalifikowany personel przedszkola, który ma doświadczenie w opiece nad dziećmi.

Niedrogie przedszkole, super kadra. Podoba mnie się to, ze dzieci nie są faworyzowane, że każde jest traktowane jak wielkie indywiduum.

Przekonała mnie cena. W porównaniu do innych przedszkoli nie ma żadnego porównania.
Placówka realizuje starannie program, wpływa na wszechstronny rozwój dziecka.
Córce bardzo się tutaj podoba.

Piękny ogród a do tego sale wspaniale wyposażone. Mnie przedszkole zachwyciło już wtedy, gdy wybrałam się na takie wstępne spotkanie. Teraz też jest ekstra. Dziecko jest zadowolone i świetnie się tu czuje.