Przedszkole Niepubliczne "Krecik" w Grodzisku Mazowieckim

Niepubliczne Przedszkole "Krecik" w Grodzisku Mazowieckim
ul. Chlewińska 12
05-825 Grodzisk Mazowiecki

cena nie wysoka za czesne, opieka dobra, ale wyżywienie porażka. Na śniadanie ciągle to samo, na podwieczrek wafelek to standard. Brak imprez integracyjnych, zero jakiejkolwiek reklamy. Chyba pani dyrektor niezbyt zorientowana w temacie prowadzenia przedszkola. Ale o pieniążki potrafi się upomnieć już dzień po terminie.

brak profesjonalnego podejścia do rodziców ze strony właścicielki

.... ale żeby dzieci były pod opieką sprzątaczki z groźną miną? kto tam odpowiada za bezpieczeństwo naszych dzieci?????? to karygodne pani dyrektor

co tam się wyprawia, cuda na kiju normalnie. drodzy rodzice lepiej zapiszcie dziecko do innej placówki, tanio nie zawsze znaczy że warto narażać dziecko na nieodpowiednie zarządzanie pani R. życie mamy tylko jedno nasze dzieci też

Opinia Drodzy Rodzice!
Nasze przedszkole jest doskonale wyposażoną placówką. To bezpieczne miejsce, gdzie Wasze dzieci rozwijać się będą w ciepłej i rodzinnej atmosferze. Aby zepewnić Państwu spokój bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność prawną za bezpieczeństwo powierzonych nam dzieci.
Od września 2014 roku w przedszkolu utworzyliśmy dwie grupy wiekowe (2-3 i 4-5 lat). Udostępniona jest nowa sala do prowadzenia zajęć.
Menu oraz oferty dotyczące zajęć w przedszkolu mogą państwo śledzić na naszej stronie internetowej http://krecik-przedszkole.pl/.
Zwracam się z uprzejmą prośbą do konkurencji o nie wprowadzanie rodziców w błąd wypisując nieprawdziwe informacje dotyczące naszej placówki.
Dyrekcja Przedszkola Krecik.

Drodzy Rodzice!
Nasze przedszkole jest doskonale wyposażoną placówką. To bezpieczne miejsce, gdzie Wasze dzieci rozwijać się będą w ciepłej i rodzinnej atmosferze. Aby zapewnić Państwu spokój bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność prawną za bezpieczeństwo powierzonych nam dzieci.
Dyrekcja Przedszkola Krecik.

Gorąco polecam tę placówkę dziecko uczęszczało 2 lata i jestem bardzo zadowolona gdyby Pani Dyrektor zdecydowała się na klasę "0" to kolejny rok by dziecko spędziło w tym przedszkolu.Moim zdaniem najlepiej sprawdzić na własnej skórze jakie jest to przedszkole NA PRAWDĘ a nie czytać głupot konkurencji....... :-)

i mamy problemy

Jest jak jest i co tu kryc. Jeśli brak jest wykwalifikowanej kadry zarządzającej to cudów pracownicy nie zdzialaja i to niestety widac.

to jakiś żart. rotacje kadry są straszne, pani dyrektor nie potrafi zapewnić poczucia bezpieczeństwa naszym dzieciom. czas poszukać innego przedszkola

Ale rotacja świadczy o tym, że Pani dyrektor się właśnie martwi
o nasze dzieci, bo osoby żle pracujące są zwalniane i słusznie.
Dziwne by było gdyby wszyscy byli genialini bo świadczyłoby
to o kumoterstwie a tak widać ,że jest jakaś selekcja nauczycieli.

Niestety rotacje w placówce niepublicznej to naturalna sprawa, bo w prywatnym przedszkolu więcej wymaga się od nauczyciela niż w placówce państwowej i świadomość pań przedszkolanek, że nie chroni ich karta nauczyciela sprawiają, że jak trafi się komuś praca na kartę to idzie tam bo ma 2 miesiące wakacji i2 tygodnie ferii oraz wiele innych wolnych dni. Kochani rodzice z całym szacunkiem dla was nie macie racji. Jadę na tym samym wózku co wasza pani dyrektor czasami tylko siąść i płakać.

A to przedszkole jeszcze istnieje? :)

Super przedszkole,ja osobiście bardzo jestem zadowolona.
Polecam