Przedszkole Niepubliczne "Bajkowy Dworek" w Mławie

Niepubliczne Przedszkole "Bajkowy Dworek" w Mławie - Jadwiga i Janusz Arent
06-500 Mława

W tym przedszkolu nie pracują wykształcone nauczycielki tylko nierozgarniete kobiety. Dlaczego zatrudnianie są osoby bez wykształcenia pedagogicznego?! Skandal! Pani Monika Wodowska to osoba bez wykształcenia nierozgarnieta ze wsi udaje miła a w rzeczywistości krzyczy po dzieciach powinna zostać zwolniona dzieci jej nie lubią okropna kobieta a pani Magdalena to osoba która ma problem z alkoholem takie osoby pracują w Bajkowy Dworku wg mnie te kobiety nie powinny pracować w przedszkolu bo nie mają kwalifikacji najgorsze niby nauczycielki w tym przedszkolu i to nie tylko moja opinia

Opinia negatywna. W tym przedszkolu pracują nierozgarniete ignorantki. Tutaj nie pracują nauczycielki tylko kobiety bez wykształcenia a mianowicie chodzi o pania Monikę Wodowska nierozgarnieta kobietę ok 40 lat totalne dno bez wyższego wykształcenia ze wsi i panią Magdalenę Kociele kobieta po czterdziestce mająca problemy z uzywkami. Jak taka patologia może uczyć dzieci?! Pani Monika jest tak tepa ze robi błędy ortograficzne w prostych zdaniach kobieta ok 40 lat po kolegium nauczycielskim . Za cenę 1000zl mies dzieci powinny mieć opiekę wykształconych miłych nauczycielek a nie kretynek obludnych nic nie robiacych i dzieci narzekają na te dwie wstretne kobiety Monikę W i Magdalenę K. Nie polecam!